top of page

У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання дітей. Таке виховання включає розвиток любові до Батьківщини, національної самосвідомості й гідності; дбайливе ставлення до рідної мови, культури, традицій; потребу зробити свій внесок у долю Батьківщини тощо.
Надзвичайно важливим є формування в дитини дошкільного віку патріотичних почуттів. Адже саме в цей період закладаються передумови громадянських якостей, розвиваються уявлення дітей про людину, суспільство і культуру. Любов маленької дитини-дошкільника до Батьківщини починається з відносини до найближчих людей - батька, матері, дідуся, бабусі, з любові до свого будинку, вулиці, на якій він живе, дитячого садка, мiста.
P7250929.JPG

22 січня - День соборності України












 

День української писемності та мови

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Кожного року наш садочок також долучається до цього свята.

Вишиванка — символ Батьківщини, дзеркало народної душі" 

О! Вишиванки! Справді — це красиво!
Чудовий одяг, що прийшов з віків.
Код українців в них… Хіба ж не диво,
Що одяг підкорити світ зумів!
Тиждень народзнавства в нашому закладі 

Від народознавства — до свідомого патріотизму

ЩОБ ВИХОВАТИ СВІДОМОГО ГРОМАДЯНИНА І ПАТРІОТА, ТРЕБА ЗМАЛЕЧКУ ПРИЛУЧАТИ ДИТИНУ ДО КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНИХ ЦІННОСТЕЙ СВОГО НАРОДУ.
І СЬОГОДНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ АКТИВНЕ ПОВЕРНЕННЯ ДО ДЖЕРЕЛ НАРОДНОГО БУТТЯ, ДО ІСТОРІЇ НАРОДУ, ДО ТРАДИЦІЙНОЇ ОБРЯДОВОСТІ, ФОЛЬКЛОРНОГО ТА ЕТНОГРАФІЧНОГО БАГАТСТВА ЯКІ СЯГАЮТЬ У ГЛИБИНУ СТОЛІТЬ.
ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОСТІЙНО ПРИЛУЧАЄ ДІТЕЙ ДО УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛЬНИХ ТРАДИЦІЙ, ЗВИЧАЇВ, КУЛЬТУРИ, ОЗНАЙОМЛЕННЯ МАЛЮКІВ З РІДНИМ КРАЄМ, ОСЕЛЕЮ, ДОМІВКОЮ, З НАЙБЛИЖЧИМ РІДНИМ ДОВКІЛЛЯМ, А ВІД НЬОГО ДО ІНШИХ ПРОСТОРІВ УКРАЇНИ.
ПРОВІДНИМИ ЗАСОБАМИ ВПЛИВУ НА ДИТИНУ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПЕДАГОГИ ЗАКЛАДУ, Є ЗАСОБИ НАРОДНОЇ ПЕДАГОГІКИ: РІДНА МОВА, УСНА НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ, ПІСЕННЕ ТА ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО, НАРОДНА ГРА ТА ІГРАШКА, КАЛЕНДАРНО-ОБРЯДОВІ СВЯТА, НАРОДНЕ ДЕКОРАТИВНО-ВЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО, ЗВИЧАЇ, ТРАДИЦІЇ, СИМВОЛИ, РОДИННО-ПОБУТОВА КУЛЬТУРА.
ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ДІТЕЙ З ДЕРЖАВНИМИ СИМВОЛАМИ УКРАЇНИ В ЗАКЛАДІ СТВОРЕНО КУТОЧОК НАЦІОНАЛЬНОЇ СИМВОЛІКИ.
З МЕТОЮ ОЗНАЙОМЛЕННЯ МАЛЮКІВ З ДЕРЖАВНИМИ ТА НАРОДНИМИ СИМВОЛАМИ УКРАЇНИ В ГРУПАХ ТАКОЖ СТВОРЕНІ НАЦІОНАЛЬНІ КУТОЧКИ, В ЯКИХ ПРЕДСТАВЛЕНІ СТАРОВИННІ ПРЕДМЕТИ ПОБУТУ ТА ВЖИТКУ, НАРОДНИХ ПРОМИСЛІВ, ВИРОБИ НАРОДНИХ УМІЛЬЦІВ, СИМВОЛИ ПРИРОДИ УКРАЇНИ.
DSC00361.JPG
DSC00367.JPG
DSC09771.JPG
DSC09763.JPG
DSC09772.JPG
DSC09775.JPG
P7250928.JPG
P7250962.JPG
P7250934.JPG
P7251016.JPG
PIC_0446.JPG
P7250990.JPG
P7250964.JPG
DSC09311.JPG
DSC09300.JPG
DSC09301.JPG
DSC09314.JPG
bottom of page